3D forma velikonoční beránek - KAISER 3D Forma na velikonočního beránka - KAISER

Neohodnoceno
899 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 2300658889
3D forma velikonoční beránek - KAISER 3D Forma na velikonočního beránka - KAISER
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ideální pro svátky a nadšené pohledy a komentáře od rodiny a hostů: forma velikonočního beránka od Kaiser. Obzvláště rovnoměrné rozložení tepla s nepřilnavým povrchem pro snadné uvolnění pečiva a snadné čištění umožňuje také obzvláště rovnoměrné výsledky pečení. Robustní, rozměrově stálá kvalita materiálu a pečlivé zpracování u KAISER v Německu zajišťují roky nepřetržité radosti z pečení.

  • Materiál: Ocel nepřilnavá vrstva (1vrstvá vrstva PES s malým podílem PTFE) – vhodná do trouby, žáruvzdorná do 230 °C. Bez BPA. Made in Germany
  • Trojrozměrná forma na velikonočního zajíčka s nepřilnavým povrchem
  • Včetně silikonových klipů pro bezpečné použití.
  • Absolutně nepropustný.
  • Vytvaruje velikonoční věnec bez náročného zaplétání
  • Vhodné do trouby při pečení do 230°C


  • Rozměry: 25 x 14 x 7 cm
  • Objem: 0,8 litru

Společnost Kaiser má dlouholetou tradici a kvalita jejich výrobků je pro ni velmi důležitá. Kaiser hledá pokaždé řešení problémů v kuchyni, na základě námětů a potřeb zákazníků. Aby toho mohla firma Kaiser dosáhnout, investuje do svojí továrny v Diezu další a další finanční prostředky. Vybrané materiály, ekologické a moderní výrobní procesy, a také vysoká odbornost více jak dvě stovky zaměstnanců zaručují vysoce kvalitní výrobky. Kaiser je v současnosti vedoucí značkou na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství. Sortiment značky Kaiser zahrnuje kromě pečících forem té nejvyšší kvality, také plechy na pečení, pečící a cukrářské pomůcky a příslušenství, formičky, formy na muffiny, misky a další doplňky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy Speciál
Modelová řada: 3D
Výrobce: KAISER Original
Záruční doba: 3 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: