Strouhátko na parmazán PARMEZO - GEFU Ruční struhadlo PARMEZO - GEFU

Neohodnoceno
958 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF34681
Strouhátko na parmazán PARMEZO - GEFU Ruční struhadlo PARMEZO - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Extra ostré designové struhadlo PARMEZO v elegantním ořechovém vzhledu je opravdovým skvostem do každé kuchyně a na každý stůl. S praktickým otvorem pro přímé dávkování a individuální porcování při společném vychutnávání.

  • Materiály: vysoce kvalitní nerezová ocel / akáciové dřevo
  • jemný povrch na strouhání tvrdého sýra, čokolády, ořechů a mnoho dalšího
  • brilantní ostrost díky DIAMANTOVÉMU LASEROVÉMU ŘEZU
  • Elegantní odkapávač z akátového dřeva ve vzhledu ořechu
  • praktická funkce nalévání pro snadné dávkování
  • ideální pro podávání přímo na stůl
  • Nevhodné do myčky nádobí
Záruka Q5
 
Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že naše kuchyňské nářadí je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU nabízí svým zákazníkům 5letou záruku na kvalitu svých výrobků pod názvem „Q5“.

  • Rozměry: 15 x 9 x 4 cm
  • Hmotnost: 0,125 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Struhadla
Modelová řada: RULLARE
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: