Forma na chléb INSPIRATION 1500g 35 cm - KAISER Čtverhranná forma na chleba INSPIRATION 35 cm - KAISER

Neohodnoceno
1 099 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 2300650050
Forma na chléb INSPIRATION 1500g 35 cm - KAISER Čtverhranná forma na chleba INSPIRATION 35 cm - KAISER
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Následujte svou vlastní kreativitu a inspiraci s pečicí formou Inspiration od společnosti KAISER. Forma o délce 30 cm je vhodná na všechny druhy chleba - včetně kynutého! – a samozřejmě také na pečení lahodných piškotů a mnoha dalších výtvorů. Aby se nic nemohlo pokazit, má vynikající nepřilnavou vrstvu, která také výrazně usnadňuje uvolnění hotového pečiva a jeho následné čištění. Kvalitní, robustní a velmi odolný tvar zaujme velmi dobrým rozložením tepla a tím i velmi rovnoměrnými výsledky pečení, kterých si milovníci pečení tolik cení.

  • Materiál: Ocel nepřilnavá vrstva
  • Odolná vůči kyselému těstu v troubě, žáruvzdorná do 230 °C. Made in Germany
  • Forma na pečení chleba (35 x 11,5 cm, objem 4,4 l, na 1500 g
  • Vynikající uvolnitelnost a snadné čištění díky velmi dobrému nepřilnavému povrchu. Rovnoměrné opálení díky jednoduchému vedení tepla oceli


  • Rozměry: 35 x 11,5 cm
  • Objem: 4,4 l

Společnost Kaiser má dlouholetou tradici a kvalita jejich výrobků je pro ni velmi důležitá. Kaiser hledá pokaždé řešení problémů v kuchyni, na základě námětů a potřeb zákazníků. Aby toho mohla firma Kaiser dosáhnout, investuje do svojí továrny v Diezu další a další finanční prostředky. Vybrané materiály, ekologické a moderní výrobní procesy, a také vysoká odbornost více jak dvě stovky zaměstnanců zaručují vysoce kvalitní výrobky. Kaiser je v současnosti vedoucí značkou na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství. Sortiment značky Kaiser zahrnuje kromě pečících forem té nejvyšší kvality, také plechy na pečení, pečící a cukrářské pomůcky a příslušenství, formičky, formy na muffiny, misky a další doplňky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na chléb
Modelová řada: Inspiration
Výrobce: KAISER Original
Záruční doba: 2 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: