Forma na koláč BURGUND 30 cm - Küchenprofi Solingen BURGUND zapékací forma na koláč 30 cm - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
755 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 0750418230
Forma na koláč BURGUND 30 cm - Küchenprofi Solingen BURGUND zapékací forma na koláč 30 cm - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hovězí guláš marinovaný v červeném víně s mrkví, slaninou a žampiony nebo Coq au Vin se smrži a česnekem z kuřete Bresse. Burgundská kuchyně je přízemní a blízká zemi. Místo olivového oleje je tam máslo - a je ho spousta. Servírovací kolekce BURGUNDY je ideální pro bohaté pokrmy s typickou francouzskou sofistikovaností. Ohnivzdorný tvrdý porcelán je žáruvzdorný do 280°C. Je vyzkoušený a testovaný v gastronomii a přináší francouzské umění bydlení do vašeho domova. Každá část je vypálena při teplotě cca 1 400 °C, díky čemuž je robustní a odolná proti nárazům. Celá kolekce je vhodná pro přípravu, servírování, udržování v teple, skladování a mrazení. Ve farmářských, kastrolových a gurmánských jídlech se maso, ryby a čerstvá zelenina podávají pod zlatavou sýrovou polevou, stejně jako klasický gratinovaný brambor. Forma lasagní je ideální pro kulinářský výlet do Itálie; Mikrovlnný model je ideální pro rychlý ohřev zbytků jídla. Chytrý: Své pochoutky můžete podávat přímo v nádobách, elegantní design a jednoduchá bílá se hodí na každý stůl. Pokud trouba zůstane studená, flexibilní formy nabízejí prostor pro nakrájenou bagetu nebo ratatouille. Nápadité quiche se vejdou do dortových forem a obaly na tartaletky jsou vhodným zakončením rozsáhlé hostiny s přáteli nebo rodinou.

  •  porcelán
  • Odolná do teploty až 280°C
  • Porcelán je možné používat v troubě, mikrovlnce, mrazáku (do -20°C) a lednici
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Ideální na přípravu i servírování pokrmů

  • Ø 29,5 cm, výška 4 cm

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na koláč
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 2 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: