Granitový hmoždíř GIGANT - CILIO Solingen GIGANT granitový hmoždíř - CILIO Solingen

Neohodnoceno
1 484 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 420142
Granitový hmoždíř GIGANT - CILIO Solingen GIGANT granitový hmoždíř - CILIO Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Rychle zpracuje sušené koření a velké množství čerstvých bylinek, které mají určitý objem. Navzdory své velikosti není GIGANT zodpovědný pouze za drsné věci. Také drtí cukr na nejjemnější moučkový cukr. A to aniž byste se museli nějak snažit. Masivní malta stojí bezpečně na vaší pracovní desce. Žula nabízí i mnoho dalších výhod. Nemá oděr, neabsorbuje pachy a snadno snese kontakt s kyselinou. Čištění probíhá rychle. Maltu po použití stačí jednoduše opláchnout horkou vodou a dobře osušit. Efektivní práce, rychlá péče – prostě gigantické!

  • Materiál: žula
  • Vhodný na drcení koření a na výrobu pesta
  • Neabsorbuje pachy
  • Čištění se provádí rychle. Stačí jednoduše opláchnout horkou vodou a otřít do sucha
  • Efektivní práce, rychlá údržba

  • Ø 21 cm, výška 10,5 cm
  • Hmotnost: 5,637 kg

Společnost Cilio byla založena v roce 1993 a sídlí v Solingenu. Od svého vzniku klade cilio velký důraz na spojení ušlechtilých materiálů, osobitého designu, vynikajícího řemeslného a průmyslového zpracování s dokonalým užitkem. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen prostřený stůl.

Neustálý vývoj kolekce, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka etablovala na trhu ve velmi krátké době.

Hned od začátku si Cilio dokázalo udělat jméno s designově orientovanými produkty vycházejícími z italské kávové kultury a středomořského způsobu života.

I dnes je Bella Italia destinací více než kdy jindy a díky Cilio je velmi blízko. Přinést italský postoj k životu domů – po více než 25 letech toto krédo stále platí a daleko přesahuje italskou kávovou kulturu. 

Věříme, že nadšení pro dobré víno je stejně důležité jako vášeň pro jiné kulinářské lahůdky nebo společenské vyžití v přírodě. Ale nejen požitek, ale také zodpovědnost za přírodu je pro Cilio velmi důležitá.

Naším stálým cílem bude i nadále vyvíjet inovativní produkty, abychom do vašeho domova přinesli více italských zážitků.

media/image/cilo_mw_l1.jpgmedia/image/cilo_mw_r1.jpg
 

 
media/image/ci_mw_r2.jpg

Pro plné aroma a sametovou cremu

Espresso, cappuccino, latte macchiato, café lungo nebo, nebo, nebo...

Žádný svět není tak rozmanitý jako kultura kávy v Itálii. S kávovým příslušenstvím od cilio zažijete aroma a italskou oddanost kávě naplno.

media/image/ci_mw_l3.jpg

Užijte si venkovní život stylově

Žít v přírodě as přírodou. Nechte svou mysl bloudit, ať už romanticky jako pár, s rodinou nebo pohodlně s přáteli: s outdoorovou kolekcí od cilio můžete do svého domácího nebe vnést slunce Itálie.

Užijte si italský vkus, kdykoli a kdekoli budete chtít. 

 
media/image/ci_mw_r4.jpg

Pro opravdové gurmány i malé gurmány

Ať už sníte se svým milovaným nebo odpočíváte v širší rodině s la Mamma – v Itálii se k lásce vede žaludek. Užijte si lehkou, rozmanitou a lákavou kuchyni Itálie se stylovými kuchyňskými rekvizitami od cilio .

Ponořte se do středomořského světa dobrého vkusu a přineste si kulturu jižního stolu domů.

media/image/ci_mw_l5.jpg

 Pro kvalitní vína a perlivé zážitky...

Oddanost vynikajícím nápojům se se správným příslušenstvím stane nezapomenutelným zážitkem. Se svými barovými doplňky vyrobenými z vybraných materiálů a nadčasovým designem vás cilio vezme do světa lehkosti a požitku. Stejně jako žijete v Itálii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmoždíře
Výrobce: Cilio
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: