Kávovar elektrický Classico Moca express na 6 šálků 300 ml - Cilio Classico elektrický vařič na espresso 6 šálků - Cilio

Neohodnoceno
1 619 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 273700
Kávovar elektrický Classico Moca express na 6 šálků 300 ml - Cilio Classico elektrický vařič na espresso 6 šálků - Cilio
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Elektrické espresso z hliníku na 6 šálků espressa.

  •  hliník / plast
  • Bezdrátový s centrálním elektrickým kontaktem
  • Zařízení má integrovanou varnou zónu a je praktické zejména na cestách a samozřejmě doma
  • Nejlepší káva je z hliníkových kávovarů, protože kávová patina se nejlépe vytváří právě na hliníku a tím je káva lahodnější.
    Stručně: do spodní části nalijete vodu po rysku, vložíte sítko do kterého nasypete namletou kávu. Zašroubujete vrchní část kávovaru ke spodnímu a položíte na varnou desku. Na plynovém vařiči nesmí plameny převyšovat spodek espressa. Káva sama přeteče do vrchní konvičky. A již můžete servírovat do šálků. 1 Italský šálek představuje cca. 50 ml.

  • Ø 11,5 cm, výška 25 cm
  • Objem 300 ml
  • Napětí 230 V, příkon 480 W

V roce 1993 bylo založeno CILIO se sídlem v Solingenu, kde je dodnes doma. Od svého založení klade CILIO velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, osobitého designu, vynikajícího řemeslného zpracování a průmyslového zpracování s dokonalým užitkem. Tato filozofie prochází všemi oblastmi. Vyrábí vysoce kvalitní doplňky ke stolování a kombinuje je s nadčasovým designem s vysokou funkčností. Heslo Značky Cilio zní "exkluzivní stolní kultura" člověka s jeho požadavky, potřebami a hlavně přáním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kafetiéry-Moka kávovary
Výrobce: Cilio
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: