Kuchyňská minutka PLANET - Küchenprofi Solingen PLANET minutovník - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
377 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 1009232800
Kuchyňská minutka PLANET - Küchenprofi Solingen PLANET minutovník - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Svým tvarem připomíná planetární prstence, ale na rozdíl od fascinujících útvarů z prachových či ledových částic je jeho původ jasný. Časovač PLANET pochází od společnosti KÜCHENPROFI a točí se kolem vašeho sporáku a trouby. Tam se nepohybuje rychlostí světla, ale po dobu až 60 minut. Chcete-li poslat PLANETU na cestu, nejprve jí otočte ve směru hodinových ručiček a poté zpět na požadovaný čas. Časovač hlasitě a jasně oznámí, když se vaše mysl zatoulá do jiných galaxií.

  •  nerezová ocel
  • Originální design
  • Nastavitelné do 60 minut
  • Hlasitě se ohlásí

  • Ø 9,5 cm
  • Výška: 6 cm
  •  0,14 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské minutky
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: