Kořenky v kulatém stojánku RONDO, chromový - Küchenprofi Solingen RONDO 8 ks kořenek ve stojánku, chromový - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
1 007 Kč
Dostupnost: Skladem ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 2620073808
Kořenky v kulatém stojánku RONDO, chromový - Küchenprofi Solingen RONDO 8 ks kořenek ve stojánku, chromový - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Barevný pepř, kari, sušené oregano, paprikový prášek a... Na kolotoči RONDO od KÜCHENPROFI je místo pro osm kořenek. Ve sklenicích jsou v dobrých rukou, těsně přiléhající víčka s 3-cestným nastavitelným dávkováním zachovávají aroma. Kolotoč na koření je skladný, a proto zabere málo místa na pracovní ploše. Udržuje v kuchyni pořádek a je to pěkný doplněk do vašeho bytu. Třeba s domácí směsí koření? Popisovatelné samolepky jsou součástí balení. Otočný stojan s 8 nenaplněnými sklenicemi.

  •  kvalitní plast/sklo
  • Víko s 3-cestným nastavitelným výběrem dávkování
  • Obsahuje popisovatelnou nálepku
  • Praktický a prostorově úsporný

  •  17 cm
  •  19 cm
  •  1 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: