Kuchyňské síto nerezové 9 cm - Küchenprofi Solingen Kuchyňské sítko nerezové 9 cm - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
332 Kč
Dostupnost: Skladem ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 1109902809
Kuchyňské síto nerezové 9 cm - Küchenprofi Solingen Kuchyňské sítko nerezové 9 cm - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Rajčata protlakujte, omáčky projasněte, porci čerstvě omytých bobulí sceďte na ranní müsli - pro kuchyňská síta od KÜCHENPROFI je vždy co dělat. Jsou robustně vyrobeny tak, aby dlouhodobě odolávaly mnoha výzvám, kterým čelí. Stabilní drátěná síť s jemnými oky, která zadrží i buničinu a nejmenší vlákna, je kompletně zavařena. Robustní rukojeti pohodlně padnou do ruky; široká podpora zajišťuje bezpečné držení. Nerezová ocel je bez zápachu a chuti. Síta jsou vhodná i do myčky nádobí – pro hygienickou čistotu. Dostupné v 5 velikostech – pro každou aplikaci je ta správná.

  •  nerezová ocel
  • Možnost mytí v myčce nádobí
  • Design Ralph Kramer

  •  9 cm
  •  4,9 cm
  • Hmotnost: 0,067 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Cedníky a sítka
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kuchyňské síto nerezové 12 cm - Küchenprofi Solingen  Kuchyňské sítko nerezové 12 cm - Küchenprofi Solingen Kód: 1109902812
Kuchyňské síto nerezové 16 cm - Küchenprofi Solingen  Kuchyňské sítko nerezové 16 cm - Küchenprofi Solingen Kód: 1109902816
Kuchyňské síto nerezové 20 cm - Küchenprofi Solingen  Kuchyňské sítko nerezové 20 cm - Küchenprofi Solingen Kód: 1109902820