Lis na brambory a spaetzle PRESCO, černý - GEFU Lis na brambory PRESCO, černý - GEFU

Neohodnoceno
718 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF13155
Lis na brambory a spaetzle PRESCO, černý - GEFU Lis na brambory PRESCO, černý - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Robustní kvalita se třemi vyměnitelnými kotouči z nerezové oceli, naprosto univerzální. Na lisování brambor nebo ovoce, na špagetovou zmrzlinu nebo dlouhou špachtli.

  • Materiály: plast / vysoce kvalitní nerezová ocel
  • Tři vyměnitelné děrované disky: s 2,5 mm perforací (72 otvorů), s 3 mm perforací (347 otvorů), s 4,5 mm perforací (72 otvorů)
  • S praktickou podložkou na hrnce
  • Vyjímatelná vnitřní nádoba pro snadné čištění
  • Nevhodné do myčky nádobí

  • Rozměry: 33,5 x 10 x 11,5 cm
  • Hmotnost: 0,47 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náčiní na brambory
Modelová řada: PRESCO
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: