Měrka na špagety PASTACASA - Küchenprofi Solingen Odměrka na špagety PASTACASA - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
305 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 1034502800
Měrka na špagety PASTACASA - Küchenprofi Solingen Odměrka na špagety PASTACASA - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ať už s pikantní boloňskou omáčkou, smetanovou karbonarou nebo nejlepším olivovým olejem a česnekem: každý miluje špagety! CLASSIC odměrka na špagety od KÜCHENPROFI zajistí, že se každý zasytí. A nevznikají žádné zbytky, které by se musely recyklovat nebo v horším případě skončit v koši. Nerezový kuchyňský pomocník má výřezy na jednu až čtyři porce. Špagety jednoduše protlačíme a vhodíme do vroucí vody. Tip: Těstoviny uvařte v otevřeném hrnci bez pokličky a každé tři minuty promíchejte, aby se nic nepřilepilo. A prosím, neoplachujte těstoviny studenou vodou. Jinak bude škrob pryč a omáčka už nebude dobře držet.

  •  nerezová ocel
  • Na 1 až 4 porce
  • Lze mýt v myčce nádobí

  •  18,5 cm
  • Šířka: 6,4 cm
  • Výška: 0,2 cm
  • Hmotnost: 0,088 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní kuchyňské náčiní
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: