Rendlík CAPRI, nepřilnavý povrch, 14 cm - Küchenprofi Solingen CAPRI rendlík s nepřilnavým povrchem 700 ml - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
710 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 2370512814
Rendlík CAPRI, nepřilnavý povrch, 14 cm - Küchenprofi Solingen CAPRI rendlík s nepřilnavým povrchem 700 ml - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Znáte Ravioli Capresi? Knedlíky mají náplň ze sýra caciotta, majoránky, vajec a parmazánu. Hodí se k lehké rajčatové omáčce, kterou skvěle připravíte v rendlíku CAPRI od KÜCHENPROFI. Extra silná vícevrstvá základna rovnoměrně distribuuje teplo a během okamžiku ohřeje olivový olej, nepřilnavý povlak zabraňuje přichycení česneku k základně. Hrnec má vysoký okraj, takže se při míchání nebo nalévání omáček nic nepokazí. Všestranný rendlík je vhodný i pro přípravu zeleniny, která má díky krátké době vaření stále říz. 

  •  nerezová ocel s nepřilnavým povrchem
  • Extra pevná vícevrstvá základna
  • Vysoce kvalitní nepřilnavý povlak
  • Na všechny typy sporáků včetně indukce

  •  28,5 cm
  •  15 cm
  •  8 cm
  •  14 cm
  •  0,7 litru
  •  0,34 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: