Mlýnek na sůl nebo pepř MONACO 17,5 cm, grafitově šedý - Küchenprofi Solingen MONACO mlýnek na sůl/pepř 17,5 cm, grafitově šedý - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
839 Kč
Dostupnost: Skladem ihned k odeslání (>5 ks)
Kód: 3010002400
Mlýnek na sůl nebo pepř MONACO 17,5 cm, grafitově šedý - Küchenprofi Solingen MONACO mlýnek na sůl/pepř 17,5 cm, grafitově šedý - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Mlýnk z vysoce výkonné keramiky. Chcete-li mlýnek naplnit, vytáhněte horní část směrem nahoru. Mlýnek je dodáván neplněný. Vhodný pro pepř, hrubou sůl a sušené bylinky. 3 stupně hrubosti mletí.

  •  Akryl/nerez
  • Vhodný na pepř, sůl nebo sušené bylinky
  • 3 stupně hrubosti mletí
  • Mlýnek je dodáván neplněný

  •  17,5 cm
  •  6 cm
  •  0,22 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: