Nůž na chléb ENNO, 21 cm, ořechové dřevo - GEFU Solingen Nůž na chleba ENNO, 21 cm, Vroubkovaný okraj - GEFU Solingen

Neohodnoceno
3 598 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF14000
Nůž na chléb ENNO, 21 cm, ořechové dřevo - GEFU Solingen Nůž na chleba ENNO, 21 cm, Vroubkovaný okraj - GEFU Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pikantní společník pro chléb a pečivo. Vysoce kvalitní přesná čepel Solingen se špičatým vroubkovaným ostřím je extra ostrá a bez námahy prořízne tvrdou kůrku chleba, aniž by rozdrtila vnitřek. Výsledek: obzvláště rovnoměrné řezy od tenkých plátků po palec. Náš nůž na chleba ENNO s elegantní ořechovou rukojetí je ideální pro krájení (téměř) všeho, co je zvenčí tvrdé a uvnitř měkké, jako je chléb, bagety, rohlíky a dokonce i melouny nebo ananas.

  • Materiály: německá ocel čepele / dřevo z evropského ořechu
  • Vynikající řezné vlastnosti: dlouhotrvající ostrost, vysoká odolnost proti korozi, vyvážené vyvážení, nejvyšší účinnost řezání
  • Nejlepší kvalita čepele Solingen: vysoce kvalitní, speciální německá čepelová ocel 1.4116, kalená v ledu, ručně oboustranně broušená a modře poplastovaná, HRC 57
  • Ergonomická rukojeť z ušlechtilého dřeva z jihoevropského ořechu s celopropínacím třmenem a moderním dvounýtovým designem
  • 6 mm zoubkovaná čepel krájí chléb na hladké, čisté plátky, aniž by jej rozdrtil
  • Vyrobeno v německém Solingenu
  • Nevhodné do myčky nádobí

Záruka Q20

Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že kuchyňské nářadí GEFU je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU poskytuje svým zákazníkům 20letou záruku na vybrané exkluzivní produkty pod názvem „Q-20“.

 


  • Rozměry: 34 x 2,3 x 4,2 cm
  • Hmotnost: 0,165 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Modelová řada: ENNO
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 20 let garantováno výrobcem
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: