Nůž na zeleninu a ovoce ENNO, 9,5 cm, ořechové dřevo - GEFU Solingen Špikovací nůž ENNO, 9,5 cm - GEFU Solingen

Neohodnoceno
2 158 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF14006
Nůž na zeleninu a ovoce ENNO, 9,5 cm, ořechové dřevo - GEFU Solingen Špikovací nůž ENNO, 9,5 cm - GEFU Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malý, ale mocný! Kompaktní nůž na zeleninu ENNO vyrobený z vysoce kvalitní čepelové oceli Solingen je dokonalým kuchyňským partnerem pro profesionály i hobby kuchaře. Ať už se jedná o loupání zeleniny, krájení malých kousků ovoce nebo jemné zdobení, ENNO s extra ostrou čepelí zvládne všechny úkoly v kuchyni spolehlivě a bez námahy. Nůž na zeleninu je všestranný a díky ergonomicky tvarované rukojeti z ušlechtilého ořechového dřeva pohodlně sedí v ruce a umožňuje přesné ovládání při každém řezu.

  • Materiály: německá ocel čepele / dřevo z evropského ořechu
  • Vynikající řezné vlastnosti: dlouhotrvající ostrost, vysoká odolnost proti korozi, vyvážené vyvážení, nejvyšší účinnost řezání
  • Nejlepší kvalita čepele Solingen: vysoce kvalitní, speciální německá čepelová ocel 1.4116, kalená v ledu, ručně oboustranně broušená a modře poplastovaná, HRC 57
  • Ergonomická rukojeť z ušlechtilého dřeva z jihoevropského ořechu s celopropínacím třmenem a moderním dvounýtovým designem
  • Díky téměř rovné krátké čepeli je ideální pro čištění a krájení různé zeleniny v menších velikostech
  • Vyrobeno v německém Solingenu
  • Nevhodné do myčky nádobí

Záruka Q20

Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že kuchyňské nářadí GEFU je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU poskytuje svým zákazníkům 20letou záruku na vybrané exkluzivní produkty pod názvem „Q-20“.


  • Rozměry: 20,4 x 2 x 2,8 cm
  • Hmotnost: 0,085 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Modelová řada: ENNO
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 20 let garantováno výrobcem
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: