Skládací užitkový nůž MOVE - GEFU Skládací nůž MOVE - GEFU

Neohodnoceno
478 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF13806
Skládací užitkový nůž MOVE - GEFU Skládací nůž MOVE - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Super praktický společník do kuchyně i na cesty krájí ovoce, zeleninu, snídaňový chléb, klobásu, piknikové svačiny a mnoho dalšího. Skládací, kompaktní, univerzální a ideální pro venkovní použití.

  • Materiály: vysoce kvalitní ocel čepele / plast / vysoce kvalitní nerezová ocel
  • Extra ostrá, fixovatelná čepel se snadným odjišťovacím systémem
  • Složte čepel a uložte ji, abyste ušetřili místo, zvláště lehká
  • Zaručuje bezpečné a přesné řezání
  • Praktický zoubkovaný ostří
  • Ergonomická rukojeť pro bezpečnou manipulaci
  • Nevhodné do myčky nádobí
Záruka Q5
 
Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že naše kuchyňské nářadí je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU nabízí svým zákazníkům 5letou záruku na kvalitu svých výrobků pod názvem „Q5“.

  • Rozměry: 13 x 1,5 x 2,6 cm

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Modelová řada: ENNO
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 20 let garantováno výrobcem
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: