Odřezávací nůž na zeleninu a ovoce HÜMMEKEN - GEFU Nůž na čištění HÜMMEKEN - GEFU

Neohodnoceno
358 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF14011
Odřezávací nůž na zeleninu a ovoce HÜMMEKEN - GEFU Nůž na čištění HÜMMEKEN - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Nepostradatelný klasický nůž v tradičním designu, ideální na loupání zeleniny, ovoce a brambor. Vyrobeno z nerezové německé čepelové oceli, pevně nýtované s rukojetí z ušlechtilého ořechového dřeva: robustní, spolehlivé a odolné.

  • Materiály: německá ocel čepele / dřevo z evropského ořechu
  • Zakřivená čepel: ideální pro loupání zeleniny, brambor nebo ovoce
  • Ergonomická rukojeť z ušlechtilého dřeva jihoevropského ořechu
  • Stabilní a korozivzdorná čepel: 6 cm
  • Pro čištění jednoduše opláchněte a ihned osušte
  • Nevhodné do myčky nádobí

Záruka Q5

Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že naše kuchyňské nářadí je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU nabízí svým zákazníkům 5letou záruku na kvalitu svých výrobků pod názvem „Q5“.


  • Rozměry: 15,7 x 1,1 x 1,8 cm
  • Hmotnost: 0,025 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Modelová řada: ENNO
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 20 let garantováno výrobcem
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: