Dortový server PRIMELINE - GEFU Lopatka na dort PRIMELINE, Vroubkovaný okraj - GEFU

Neohodnoceno
526 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF29245
Dortový server PRIMELINE - GEFU Lopatka na dort PRIMELINE, Vroubkovaný okraj - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Díky dortovému serveru z nerezové oceli ostrému jako břitva se speciálním zoubkovaným ostřím lze kousky dortu nebo koláče i lahodné dezerty přímo porcovat a následně podávat.

  • Materiály: vysoce kvalitní nerezová ocel
  • Funkce 2 v 1: přesné krájení a servírování bez námahy
  • Vroubkovaná speciální čepel pro snadné krájení dortů, dortů atd.
  • Šikmý tvar pro dokonalé podávání malých i velkých kousků dortu a dortu
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro bezpečnou manipulaci
  • Možno mýt v myčce nádobí

Záruka Q20

Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že kuchyňské nářadí GEFU je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU poskytuje svým zákazníkům 20letou záruku na vybrané exkluzivní produkty pod názvem „Q-20“.


  • Rozměry: 30,5 x 6,5 x 4,5
  • Hmotnost: 0,12 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské obracečky
Modelová řada: PRIMELINE
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: