Vývrtka s integrovaným řezákem VINOSO - GEFU Otvírák na víno VINOSO - GEFU

Neohodnoceno
910 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF13481
Vývrtka s integrovaným řezákem VINOSO - GEFU Otvírák na víno VINOSO - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

VINOSO je naprostým profesionálem mezi vývrtkami a bez námahy odstraňuje všechny typy zátek z lahví. VINOSO, vybavené dvěma malými vnitřními noži, umožňuje každou kapsli rychle a snadno proříznout a vyjmout.

  • Materiály: vysoce kvalitní nerezová ocel / plast / vysoce kvalitní ocel čepele / teflon
  • Praktický samostahovací efekt
  • Perfektní pro i suché přírodní zátky a extra dlouhé plastové zátky
  • Dokonce vytáhne zátky velkých lahví vína a prosecca až do 33 mm
  • Extra ostré vřeteno s nepřilnavým teflonovým povrchem
  • S integrovaným, vysoce kvalitním řezačem kapslí
  • Ergonomická rukojeť pro bezpečnou manipulaci
  • Nevhodné do myčky nádobí

Záruka Q20

Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že naše kuchyňské nářadí je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU poskytuje svým zákazníkům 20letou záruku na vybrané exkluzivní produkty pod názvem „Q-20“.


  • Rozměry: 7 x 3,5 x 19 cm
  • Hmotnost: 0,195 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vývrtky
Modelová řada: VINOLI
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: