Sada hrnců CAPRI, 3 ks - Küchenprofi Solingen CAPRI 3dílná sada hrnců - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
2 267 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 2371002803
Sada hrnců CAPRI, 3 ks - Küchenprofi Solingen CAPRI 3dílná sada hrnců - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Velký kuchařský potenciál pro malé domácnosti. Sada hrnců KÜCHENPROFI CAPRI obsahuje hrnec na vaření, zapékací hrnec a rendlík. S těmito hrnci můžete připravit vše od těstovin přes involtini s parmskou šunkou až po rajčatovou omáčku. Trio je vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce. Extra pevná vícevrstvá základna zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a dokonalé výsledky vaření. Víko z bezpečnostního skla zajišťuje energeticky úspornou přípravu a jasný výhled. Díky praktické vnitřní stupnici zůstane odměrka ve skříni.

  •  nerezová ocel
  • Extra pevná vícevrstvá základna
  • Poklice z bezpečnostního skla
  • Praktická vnitřní stupnice
  • Ideální pro malé domácnosti
  • Perfektní výsledky vaření
  • Va všechny typy sporáků včetně indukce

Sada obsahuje:


Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: