Hrnec SAN REMO 12 l, 28 cm - Küchenprofi Solingen SAN REMO vysoký hrnec 28 cm, 12 l - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
2 519 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 2390032828
Hrnec SAN REMO 12 l, 28 cm - Küchenprofi Solingen SAN REMO vysoký hrnec 28 cm, 12 l - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Uvařit si svou oblíbenou polévku předem je s hrncem na polévku od KÜCHENPROFI dětskou hrou. Díky svému velkému objemu je hrnec také nepostradatelným pomocníkem pro velké rodiny nebo na oslavy. Díky skleněné poklici máte jídlo vždy na očích. Robustní madla umožňují bezpečnou přepravu ze sporáku na stůl. Extra pevná vícevrstvá základna. Poklice z bezpečnostního skla. Tepelně izolační rukojeti. Praktická vnitřní stupnice. Vhodné pro všechny typy sporáků.

  • Materiál: Nerez ocel/sklo
  • Poklice z bezpečnostního skla
  • Tepelně izolační rukojeti
  • Vnitřní stupnice
  • Vícevrstvá základna
  • Vhodné pro všechny typy sporáků

  •  23 cm
  •  28 cm
  •  12 litrů
  •  2,56 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: