Ruční kráječ na hranolky a zeleninu nerezový - Küchenprofi Solingen Ruční lis na hranolky a zeleninu nerezový - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
1 385 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 1310572800
Ruční kráječ na hranolky a zeleninu nerezový - Küchenprofi Solingen Ruční lis na hranolky a zeleninu nerezový - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Zvenku křupavé, uvnitř šťavnaté – takové mají hranolky být. Pokud si bramborové tyčinky připravíte sami, výsledek máte ve svých rukou a nemusíte se bát bledých lepivých. Fréza na smažení KÜCHENPROFI zpracovává oloupané a omyté brambory na podlouhlé kousky. Zařízení vyrobené z nerezové oceli je robustní a stojí bezpečně na protiskluzových nožičkách. Aktivací snadno použitelné rukojeti se hlíza protlačí skrz vložku. Vzhledem k tomu, že tloušťka hranolků je filozofií sama o sobě, je fréza dodávána se dvěma vložkami. Když jsou tyčinky hotové, jdou do trouby nebo fritézy. Tajemství pravých belgických hranolků spočívá v tom, že se smaží ve dvou dávkách. Chutné jsou i tyčinky z ovoce nebo zeleniny. Proč nepodávat hranolky z kedlubny nebo cukety s tvarohovým dipem. A pro mlsouny jsou tu smažené jablečné hranolky se skořicí a vanilkovou zmrzlinou. Může to dostat celá rodina!

  •  nerezová ocel
  • Robustní, bezpečně stojí na protiskluzových nožičkách
  • Kráječ má dva vyměnitelné nástavce
  • Hrubší na  64 hranolek. (64řezných dírek) - hranolek 8x8mm
  • Jemnější na 32 hranolek. (32řezných dírek) - hranolek 11x11mm
  • Vhodné na bramborové hranolky, ale i na ovoce nebo zeleninu

  •  26 cm
  • Výška: 12 cm
  • Hmotnost 0,8 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kráječe a vykrajovače
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: