Pánev MILANO vysoká, 28 cm - Küchenprofi Solingen MILANO vysoká pánev, 28 cm - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
2 141 Kč
Dostupnost: 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 2383603028
Pánev MILANO vysoká, 28 cm - Küchenprofi Solingen MILANO vysoká pánev, 28 cm - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pro všechny, kteří touží po dobré omáčce. KÜCHENPROFI vybavila pánev MILANO extra vysokým okrajem a dvěmi nalévacími hubicemi. Ideální je, když jsou na stole boloňské špagety nebo krájené maso. Díky dobré kapacitě se dá nakrmit i větší skupina. A to bez dlouhého čekání. Celoplošná základna rozvádí teplo rychle a rovnoměrně a o dokonalý výsledek se postará i nepřilnavý povlak. Stisknutím tlačítka můžete odstranit rukojeť pánve a upéct své dříve opečené filety s rajčaty a mozzarellou.

  • Materiál: litý hliník/kvalitní plast
  • Nepřilnavý povlak
  • Odnímatelná rukojeť s magnetem pro snadné připevnění
  • 2 nalévací hubice
  • Na všechny typy sporáků včetně indukce

  •  52,5 cm
  •  31 cm
  •  8,5 cm
  •  28 cm
  •  1,4 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: