Set 2 prkénka z cedrového dřeva Smokey 40 x 15 - Küchenprofi Solingen Prkénko z cedrového dřeva Smokey xxl 2 ks - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
251 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 1066571002
Set 2 prkénka z cedrového dřeva Smokey 40 x 15 - Küchenprofi Solingen Prkénko z cedrového dřeva Smokey xxl 2 ks - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Grilování je potěšením pro smysly. K autentické chuti výrazně přispívá typické kouřové aroma. A zde přichází na řadu deska z cedrového dřeva SMOKY od KÜCHENPROFI. Kořenitá vůně dřeva a mírný kouřový tón zušlechťují maso, ryby a zeleninu. SMOKY se dodává v praktickém dvojbalení, takže jedno prkýnko využijete na maso a druhé na ryby. Před použitím grilovací desku namočte alespoň na jednu hodinu; Podle chuti můžete přidat pivo, rozpuštěnou sůl nebo citronovou šťávu. Po uplynutí doby působení dřevo vysušte a lehce natřete olejem. Tip: Trocha hrubé mořské soli nasypané na prkénko usnadní pozdější vyjmutí grilovaného jídla. Nyní je čas dát jídlo na gril, zavřít víko grilu a těšit se na lahodné výsledky. S SMOKY budete mít jistotu, že budete mít s hosty kus dortu. A hostitel příštího BBQ rád dostane originální suvenýr.

  •  Cedrové dřevo
  • Sada obsahuje 2 ks
  • Ideální pro ryby a maso, pro výraznou kouřovou příchuť
  • Pro nepřímé grilování
  • Lze použít opakovaně

  •  40 cm
  • Šířka: 15 cm
  • Výška: 1 cm
  • Hmotnost: 0,44 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilovací náčiní
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 2 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty