Síto s dřevěnou rukojeťí PASSO 20 cm - GEFU Kuchyňské síto 20 cm PASSO - GEFU

Neohodnoceno
550 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF15506
Síto s dřevěnou rukojeťí PASSO 20 cm - GEFU Kuchyňské síto 20 cm PASSO - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Elegantní síto s elegantní ořechovou rukojetí PASSO zaujme nejen atraktivním designem, ale také vysokou kvalitou, síto vždy perfektně drží tvar.

  • Materiály: vysoce kvalitní nerezová ocel / ořechové dřevo
  • Elegantní, ergonomicky tvarovaná rukojeť z ušlechtilého ořechového dřeva
  • Speciálně vyztužená tkanina
  • Stabilizační držák pro snadné namáhání
  • Očko na zavěšení
  • Nevhodné do myčky nádobí
Záruka Q5
 
Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že naše kuchyňské nářadí je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU nabízí svým zákazníkům 5letou záruku na kvalitu svých výrobků pod názvem „Q5“.

  • Rozměry: 39,5 x 20 x 8,3 cm
  • Hmotnost: 0,285 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cedníky a sítka
Modelová řada: Colino
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: