Struhadlo na zeleninu PROFESSIONAL- Küchenprofi Solingen PROFESSIONAL kráječ na zeleninu - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
1 259 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 0900431000
Struhadlo na zeleninu PROFESSIONAL- Küchenprofi Solingen PROFESSIONAL kráječ na zeleninu - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Zelenina je trendy a už dávno není jen přílohou, ale stále častěji hraje na talíři hlavní roli. PROFESSIONAL kráječ zeleniny od KÜCHENPROFI je tak všestranný, jak je možné využít pro zdravé potraviny.Pět řezných vložek vyrábí plátky a proužky od jemných po hrubé. Plátky okurky na salát jsou hotové během chvilky, mrkev a cuketa se rychle promění v jemné julienne a i masožrouti si rádi dají carpaccio z tenkých oplatkových plátků hub ve světlém vinaigrettu a parmazánu. Kráječ zeleniny stojí bezpečně na protiskluzových nožičkách. Ostré čepele z nerezové oceli řežou čistě a plastové řezné vložky lze snadno vyčistit pod tekoucí vodou. Praktický držák na zbytky pojme i malé kousky zeleniny nebo ovoce a ochrání vaše prsty. Pokud má zelenina přestávku, je kráječ stále v práci. Poté nakrájí brambory na stejnoměrné plátky na pánev nebo party salát nebo jemné hranolky.

  •  nerezová ocel / plast
  • Extra ostré čepele z nerezové oceli
  • Toto struhadlo má protiskluzové nohy pro bezpečnou práci
  • Součástí kráječe je 5 vyměnitelných nástavců a ochraný klobouček
  • Krájení je možné na proužky a tenčí či silnější plátky, ale hlavně rychle, bezpečně a efektivně
  • Kvalitní zpracování zajišťuje správnou funkčnost

  •  42,5 cm
  • Šířka: 13,5 cm
  • Výška: 6,5 cm
  • Hmotnost: 1,05 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kráječe a vykrajovače
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: