Zapalovač Flexi Turbo 35 cm blistr - CILIO Solingen Kuchyňský Zapalovač Flexi Turbo 35 cm - CILIO Solingen

Neohodnoceno
215 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 295610
Zapalovač Flexi Turbo 35 cm blistr - CILIO Solingen Kuchyňský Zapalovač Flexi Turbo 35 cm - CILIO Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jeho možnosti použití jsou stejně flexibilní jako prut zapalovače FLEXI TURBO od cilio. Protože se přizpůsobuje okolnostem. To je výhodné zejména pro plameny, které se pohybují, jako je lucerna nebo krb. Zapalovač je odolný proti bouři a lze jej znovu naplnit. Se svou délkou 35 cm vytváří dostatečnou vzdálenost mezi vašimi prsty a zdrojem tepla. Kromě toho je výška plamene pevná. To znamená, že vás při používání zapalovače nepřekvapí příliš velký plamen. Abyste mohli zapalovač klidně nechat v obývacím pokoji nebo na terase, je vybaven dětskou pojistkou.

  • Pružná kovová hadice ("husí krk")
  • Pevná výška plamene
  • Je vybaven dětskou pojistkou
  • Opakovaně naplnitelné
  • Barva: stříbrná, černá, červená nebo modrá – zboží tříděné, barva není volitelná

  • Délka 35 cm

Společnost Cilio byla založena v roce 1993 a sídlí v Solingenu. Od svého vzniku klade cilio velký důraz na spojení ušlechtilých materiálů, osobitého designu, vynikajícího řemeslného a průmyslového zpracování s dokonalým užitkem. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen prostřený stůl.

Neustálý vývoj kolekce, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka etablovala na trhu ve velmi krátké době.

Hned od začátku si Cilio dokázalo udělat jméno s designově orientovanými produkty vycházejícími z italské kávové kultury a středomořského způsobu života.

I dnes je Bella Italia destinací více než kdy jindy a díky Cilio je velmi blízko. Přinést italský postoj k životu domů – po více než 25 letech toto krédo stále platí a daleko přesahuje italskou kávovou kulturu. 

Věříme, že nadšení pro dobré víno je stejně důležité jako vášeň pro jiné kulinářské lahůdky nebo společenské vyžití v přírodě. Ale nejen požitek, ale také zodpovědnost za přírodu je pro Cilio velmi důležitá.

Naším stálým cílem bude i nadále vyvíjet inovativní produkty, abychom do vašeho domova přinesli více italských zážitků.

media/image/cilo_mw_l1.jpgmedia/image/cilo_mw_r1.jpg
 

 
media/image/ci_mw_r2.jpg

Pro plné aroma a sametovou cremu

Espresso, cappuccino, latte macchiato, café lungo nebo, nebo, nebo...

Žádný svět není tak rozmanitý jako kultura kávy v Itálii. S kávovým příslušenstvím od cilio zažijete aroma a italskou oddanost kávě naplno.

media/image/ci_mw_l3.jpg

Užijte si venkovní život stylově

Žít v přírodě as přírodou. Nechte svou mysl bloudit, ať už romanticky jako pár, s rodinou nebo pohodlně s přáteli: s outdoorovou kolekcí od cilio můžete do svého domácího nebe vnést slunce Itálie.

Užijte si italský vkus, kdykoli a kdekoli budete chtít. 

 
media/image/ci_mw_r4.jpg

Pro opravdové gurmány i malé gurmány

Ať už sníte se svým milovaným nebo odpočíváte v širší rodině s la Mamma – v Itálii se k lásce vede žaludek. Užijte si lehkou, rozmanitou a lákavou kuchyni Itálie se stylovými kuchyňskými rekvizitami od cilio .

Ponořte se do středomořského světa dobrého vkusu a přineste si kulturu jižního stolu domů.

media/image/ci_mw_l5.jpg

 Pro kvalitní vína a perlivé zážitky...

Oddanost vynikajícím nápojům se se správným příslušenstvím stane nezapomenutelným zážitkem. Se svými barovými doplňky vyrobenými z vybraných materiálů a nadčasovým designem vás cilio vezme do světa lehkosti a požitku. Stejně jako žijete v Itálii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapalovače
Výrobce: Cilio
Záruční doba: 2 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: