Zapalovač Miami Turbo 30 cm blistr - CILIO Solingen Kuchyňský Zapalovač Miami Turbo 30 cm - CILIO Solingen

Neohodnoceno
179 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 295627
Zapalovač Miami Turbo 30 cm blistr - CILIO Solingen Kuchyňský Zapalovač Miami Turbo 30 cm - CILIO Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Slíbili jste svým dětem, že zapálíte táborák a opečete klacíkový chleba? Pak vytáhněte zapalovač MIAMI TURBO od cilio! Je odolný proti bouři a dostatečně dlouhý, aby ochránil vaše prsty před kontaktem s plamenem. Co je dobré vědět: Dětská pojistka zajistí, že oheň skutečně zapálíte a ti nejmenší nepřevezmou. Mimochodem, chléb se dá z tyčinky křupat, pokud je chutně opečený, navenek pevný a při poklepání zní lehce dutě. Plnitelný zapalovač vám může pomoci i při zapalování pochodní jako dekorace na zahradní párty nebo při zapalování mísy na oheň.

  •  vysoce kvalitní plast
  • Plnitelný zapalovač s nastavitelnou velikostí plamene
  • Barevná plastová rukojeť
  • S dětskou pojistkou
  • Barva: zelená, modrá, červená nebo žlutá – zboží tříděné, barva není volitelná

  •  3 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Výška: 30 cm
  • Hmotnost: 0,063 kg

Společnost Cilio byla založena v roce 1993 a sídlí v Solingenu. Od svého vzniku klade cilio velký důraz na spojení ušlechtilých materiálů, osobitého designu, vynikajícího řemeslného a průmyslového zpracování s dokonalým užitkem. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen prostřený stůl.

Neustálý vývoj kolekce, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka etablovala na trhu ve velmi krátké době.

Hned od začátku si Cilio dokázalo udělat jméno s designově orientovanými produkty vycházejícími z italské kávové kultury a středomořského způsobu života.

I dnes je Bella Italia destinací více než kdy jindy a díky Cilio je velmi blízko. Přinést italský postoj k životu domů – po více než 25 letech toto krédo stále platí a daleko přesahuje italskou kávovou kulturu. 

Věříme, že nadšení pro dobré víno je stejně důležité jako vášeň pro jiné kulinářské lahůdky nebo společenské vyžití v přírodě. Ale nejen požitek, ale také zodpovědnost za přírodu je pro Cilio velmi důležitá.

Naším stálým cílem bude i nadále vyvíjet inovativní produkty, abychom do vašeho domova přinesli více italských zážitků.

media/image/cilo_mw_l1.jpgmedia/image/cilo_mw_r1.jpg
 

 
media/image/ci_mw_r2.jpg

Pro plné aroma a sametovou cremu

Espresso, cappuccino, latte macchiato, café lungo nebo, nebo, nebo...

Žádný svět není tak rozmanitý jako kultura kávy v Itálii. S kávovým příslušenstvím od cilio zažijete aroma a italskou oddanost kávě naplno.

media/image/ci_mw_l3.jpg

Užijte si venkovní život stylově

Žít v přírodě as přírodou. Nechte svou mysl bloudit, ať už romanticky jako pár, s rodinou nebo pohodlně s přáteli: s outdoorovou kolekcí od cilio můžete do svého domácího nebe vnést slunce Itálie.

Užijte si italský vkus, kdykoli a kdekoli budete chtít. 

 
media/image/ci_mw_r4.jpg

Pro opravdové gurmány i malé gurmány

Ať už sníte se svým milovaným nebo odpočíváte v širší rodině s la Mamma – v Itálii se k lásce vede žaludek. Užijte si lehkou, rozmanitou a lákavou kuchyni Itálie se stylovými kuchyňskými rekvizitami od cilio .

Ponořte se do středomořského světa dobrého vkusu a přineste si kulturu jižního stolu domů.

media/image/ci_mw_l5.jpg

 Pro kvalitní vína a perlivé zážitky...

Oddanost vynikajícím nápojům se se správným příslušenstvím stane nezapomenutelným zážitkem. Se svými barovými doplňky vyrobenými z vybraných materiálů a nadčasovým designem vás cilio vezme do světa lehkosti a požitku. Stejně jako žijete v Itálii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapalovače
Výrobce: Cilio
Záruční doba: 2 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: