Žulový hmožďíř X-PLOSION® mini - GEFU Hmožďíř X-PLOSION®, mini - GEFU

Neohodnoceno
838 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF34659
Žulový hmožďíř X-PLOSION® mini - GEFU Hmožďíř X-PLOSION®, mini - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Malý, ale mocný! Praktický mini hmoždíř X-PLOSION® se skvěle hodí do každé kuchyně a na každý stůl. Vyrobeno z vysoce kvalitní masivní litiny pro optimální výsledky mletí a maximální a precizní potěšení z koření.

  • Materiály: litina / akátové dřevo
  • Malý, elegantní hmoždíř z těžké litiny
  • Litinová palička s rukojetí z ušlechtilého akáciového dřeva
  • Ideální velikost pro malé množství bylinek a koření i pro stolní použití
  • Nalévací nosy pro jemné dávkování při kořenění
  • Kompatibilní s mlýnkem tácek X-PLOSION®, M
  • Nevhodné do myčky nádobí

Záruka Q20

Nejlepší materiály, dokonalé zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že kuchyňské nářadí GEFU je obzvláště odolné a má dlouhou životnost. GEFU poskytuje svým zákazníkům 20letou záruku na vybrané exkluzivní produkty pod názvem „Q-20“.


  • Ø 8,5 cm, výška 6,8 cm

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmoždíře
Modelová řada: X-PLOSION®
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 20 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: