Litinová Grilovací pánev PROVENCE vysoká 26 x 26 cm černá - Küchenprofi Solingen Grilovací pánev s vysokým okrajem PROVENCE černá 26 x 26 cm - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
2 267 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 0407801026
Litinová Grilovací pánev PROVENCE vysoká 26 x 26 cm černá - Küchenprofi Solingen Grilovací pánev s vysokým okrajem PROVENCE černá 26 x 26 cm - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dobře navržené nádobí dělá kuchyni zábavnější. Vysoká grilovací pánev PROVENCE od KÜCHENPROFI není výjimkou. Smaltovaná litina optimálně vede a akumuluje teplo. Pokud je vaše jídlo smažené, můžete snížit teplotu. To šetří energii a aroma je plně zachováno. Vysoký okraj zabraňuje vystříknutí tuku nebo tekutin – ideální, pokud flambujete například krevety a šalotky s pastis. Praktické: Díky nalévacím hubicím na obou stranách je pánev vhodná pro praváky i leváky. Pánev můžete používat na jakémkoli sporáku včetně indukce a je vhodná i do trouby a myčky.

 •  Smaltovaná litina
 • Grilovací pánev z litiny s vystouplým žebrováním
 • Tato pánev má vynikající tepelné vlastnosti a dokáže rovnoměrně rozložit teplo
 • Odolává vysokým teplotám trvale bez ztráty kvality
 • Velká úspora el. energie
 • Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce
 • Snadno se čistí a lze mýt v myčce nádobí
 • Profesionální kvalita z Francie. Pro Küchenprofi vyrobeno ve Francii

 •  43 cm
 • Šířka: 27,6 cm
 • Výška: 5,5 cm
 • Hmotnost: 3,06 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Küchenprofi Provence
Modelová řada: Provence
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: