Magnetický blok na nože ENNO, ořechové dřevo - GEFU Blok na nože magnetický ENNO - GEFU

Neohodnoceno
2 158 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF13958
Magnetický blok na nože ENNO, ořechové dřevo - GEFU Blok na nože magnetický ENNO - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Stylové a pro nože šetrné úložiště pro všechny vaše oblíbené nože – od malých nožů na zeleninu až po velké kuchařské nože. Pevný blok na nože z jemného ořechového dřeva silně upoutá téměř každý nůž a každé oko. Bezpečně je drží na obou stranách, zajišťuje, že jsou vždy na dosah, zároveň šetří místo na pracovní ploše a je opravdovým skvostem.

  • Materiály: ořechové dřevo / vysoce kvalitní nerezová ocel
  • Oboustranný magnet uvnitř zajišťuje bezpečné držení na obou stranách
  • Elegantní design z kvalitního ořechového dřeva
  • až pro deset nožů různých velikostí
  • Skladujte bezpečně a prezentujte stylově
  • Vhodné pro všechny typy nožů s délkou čepele až 25 cm
  • Protiskluzová noha pro stabilní stojan
  • Nevhodné do myčky nádobí

  • Rozměry: 25 x 9 x 25,6 cm
  • Hmotnost: 2,18 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bloky na nože
Modelová řada: INSIEM
Výrobce: GEFU
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: