Ochrana proti převaření BOLLA - GEFU Multifunkční silikonová poklice BOLLA - GEFU

Neohodnoceno
478 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: GF14763
Ochrana proti převaření BOLLA - GEFU Multifunkční silikonová poklice BOLLA - GEFU
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

BOLLA, dokonalé řešení převaření! Vroucí tekutiny a pěna jsou okamžitě zachyceny ochranou proti vyvaření a stékají přímo zpět do hrnce, než se převaří - sporák tak zůstane vždy pěkný a čistý. Perfektní také pro vaření zeleniny v páře nebo jako praktické ochranné víko pro pánve a mikrovlnné trouby.

  • Materiály: silikon
  • Důmyslný princip: veškerá vyvařená tekutina nebo pěna se zachytí a vrátí do hrnce
  • Šetří energii, protože teplo vždy zůstane v hrnci
  • Perfektní také jako ochrana proti stříkající vodě a pro jemné napařování nad horkou vodou
  • Vhodné do mikrovlnné trouby
  • Ohřev -odolné do 230 °C
  • Vhodné pro hrnce a pánve o průměru 19 až 28 cm
  • Možno mýt v myčce nádobí


  • Rozměry: 31,5 x 30 x 3 cm
  • Hmotnost: 0,295 kg

Příběh úspěchu GEFU začal před 75 lety v Eslohe v Sauerlandu. Název značky stále připomíná bratry Funkeové, kteří společnost založili v roce 1943 a v té době vyráběli škrabky na brambory, struhadla, lisy a cedníky z nerezové oceli. Od té doby se GEFU neustále vyvíjí a dnes nabízí svým zákazníkům širokou škálu exkluzivních a praktických designových předmětů pro moderní kuchyni. Nápady pro toto vycházejí z ústředí společnosti, které bylo slavnostně otevřeno v roce 2017 a jehož průkopnická architektura nastavuje široce viditelný symbol kreativity značky GEFU.

Vysoce kvalitní kuchyňské nářadí od GEFU poznáte podle jeho vynikající funkčnosti, prvotřídní kvality a designu, který emocionálně osloví uživatele. Jsou snadno použitelné, bezpečné na použití, cítí se dobře a vypadají dobře. Tuto atraktivní směs ocení nejen němečtí kuchařští umělci, ale také zajišťuje stále více spokojených zákazníků a zvyšování prodejních čísel po celém světě.
Tradiční společnost GEFU se mezitím stala jednou z předních úspěšných značek v kuchyňském sektoru. Aby bylo možné i nadále zajišťovat dynamický růst, produktová řada se neustále rozšiřuje. Kolekce GEFU v současné době zahrnuje více než 500 kuchyňských nástrojů, které se vyvážejí do 55 zemí. Následovat budou nové země a trhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: V KUCHYNI
Výrobce: WOLL
Záruční doba: 2 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty