Litinová Pánev s nerezovou rukojetí PROVENCE 28 cm černá - Küchenprofi Solingen Litinová Pánev na pečení s nerezovým úchytem PROVENCE 28 cm černá - Küchenprofi Solingen

Neohodnoceno
2 267 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 0403001028
Litinová Pánev s nerezovou rukojetí PROVENCE 28 cm černá - Küchenprofi Solingen Litinová Pánev na pečení s nerezovým úchytem PROVENCE 28 cm černá - Küchenprofi Solingen
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Recept na úspěch pánve PROVENCE od KÜCHENPROFI: její materiál a promyšlené zpracování. Smaltovaná litina je vysoce ceněna profesionálními kuchaři, protože rychle absorbuje teplo a optimálně ho rozvádí. Teplotu můžete po krátké době snížit, křehké maso, ryby i šťavnatá zelenina se uvaří doměkka a chuť zůstane zachována. A z energeticky úsporné přípravy se raduje i domácí rozpočet. Jak se na profesionální nářadí sluší a patří, pánev je vhodná do vysokých teplot, takže váš steak dopadne dokonale. Chutná jako dovolená: rybí pánev s olivami, rajčatová omáčka, spousta česneku a bylinky z Provence. Plus křupavá bageta.

 •  Smaltovaná litina
 • Tato pánev má vynikající tepelné vlastnosti a dokáže rovnoměrně rozložit teplo
 • Odolává vysokým teplotám trvale bez ztráty kvality
 • Velká úspora el. energie
 • Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce
 • Vhodná pro servírování na stůl
 • Snadno se čistí a lze mýt v myčce nádobí
 • Profesionální kvalita z Francie. Pro Küchenprofi vyrobeno ve Francii

 • Ø 28 cm
 •  49 cm
 • Výška: 5 cm
 • Hmotnost: 1,876 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Küchenprofi Provence
Modelová řada: Provence
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: