Litinový hrnec kulatý Provence 24 cm černý - Küchenprofi Solingen Litinový Hrnec na pečení Provence kulatý 24 cm černý - Küchenprofi

Neohodnoceno
4 517 Kč
Dostupnost: Skladem u výrobce/odeslání 2-3 týdny (>5 ks)
Kód: 0401001024
Litinový hrnec kulatý Provence 24 cm černý - Küchenprofi Solingen Litinový Hrnec na pečení Provence kulatý 24 cm černý - Küchenprofi
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Sluncem políbená zelenina, jehněčí maso z vysočiny, ryby a mořské plody – to vše má Provence. Kuchyně tohoto jihofrancouzského regionu je pestrá, lehká a zdravá. Litinová kolekce KÜCHENPROFI PROVENCE na tuto tradici navazuje. Série je ideální pro dušení, dušení, vaření, pečení a fritování. Litina rychle absorbuje teplo a optimálně ho rozvádí. To znamená, že po krátké době můžete snížit příjem energie – tím ušetříte elektřinu a zachováte aroma vašeho jídla. Nádobí PROVENCE je vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce a tlačítka jsou vhodná do trouby do 250 °C. Když je nádobí podáváno stylově, je to nejčerstvější vzpruha na vašem stole. Nadčasový a promyšlený design s praktickými tlačítky a ergonomickými rukojeťmi upoutá pozornost. A nyní je potřeba vaše představivost. Co takhle guláš z mušlí s pollockem, pórkem, bramborami a špetkou vermutu? Dobrou chuť!

 •  Smaltovaná litina
 • Energeticky úsporný, konzervující aroma
 • Tento hrnec má vynikající tepelné vlastnosti a dokáže rovnoměrně rozložit teplo
 • Velká úspora el. energie
 • Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce
 • Možnost zapékat v troubě. Rukojeť poklice do 250 °C
 • Možnost mytí v myčce nádobí
 • Profesionální kvalita z Francie. Pro Küchenprofi vyrobeno ve Francii

 • Ø 24 cm
 •  31,5 cm
 • Výška: 11,5 cm
 • Objem: 4,2 litry
 • Hmotnost: 4,682 kg

Vítejte ve světě KÜCHENPROFI

S KÜCHENPROFI začíná zábava při vaření už přípravou! Rodinný podnik Solingen toto tvrzení naplňuje již od roku 1923. Profesionální i amatérští kuchaři a všichni, kdo mají rádi dobré jídlo, zde najdou širokou a všestrannou nabídku od základů, jako jsou šlehače a škrabky na zeleninu, až po kráječe lanýžů a vidličky na humry pro zvláštní příležitosti.

KÜCHENPROFI jako výrobce neustále investuje do nového a dalšího rozvoje svého sortimentu v oblasti přípravy, vaření a servírování. Spolu se známými designéry tým kolem jednatelů Stefana Schmitze a Björna Weißmeier-Dörste vyvíjí kreativní řešení, která jsou implementována v efektivních výrobních zařízeních nejvyšší kvality.

Vařte a podávejte s radostí

KÜCHENPROFI probouzí chuť vařit, přináší fantazii a vzrušující recepty na sporák, povzbuzuje vás k vytváření vlastních kreativních kompozic, otevírá nové, neznámé kulinářské světy, dělá obvyklé nevšední a každodenní úspěchy.

Od prvního do posledního kroku vás naše produkty dovedou přes velkou radost z vaření k profesionálním výsledkům.

S produkty od KÜCHENPROFI se kuchyně stává jevištěm dobrého vkusu, pohostinnosti a skvělých kuchařských premiér.

media/image/freude_am_kochenpMQ2cB5DYEpKW.jpg

KÜCHENPROFI je nyní zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Této udržitelně úspěšné přítomnosti na trhu lze dosáhnout pouze neustálou optimalizací značky a konzistentním konceptem, který pamatuje na konečného spotřebitele hned od začátku.

Na pozadí stále rychleji se měnících potřeb zákazníků a rostoucího rozvoje vaření jako výrazu životního stylu se společnost KÜCHENPROFI změnila. Logo působí jasnější a svěžejší, obal je poutavější s atraktivnějšími obrázky produktů a rozsáhlejšími informacemi.

media/image/verkaufsspass_neu.jpg

Doplňkové parametry

Kategorie: Küchenprofi Provence
Modelová řada: Provence
Výrobce: Küchenprofi
Záruční doba: 5 let
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: